...:::... PURREADY ...:::...

 

 

Tanımı
Poliüretan esaslı, tek komponentli, sıvı halde, kullanıma hazır, Ultraviyole stabilitesi çok yüksek, üzerinde gezilebilen bir su yalıtım ve kaplama malzemesidir.

Kullanım Alanları
Beton,Taş,Eternit,Metal gibi malzemelerin üzerinde. yağmur derelerinde, kanal ve kanaletlerde, teras çatılarda, poliüretan köpük uygulamalarının korunmasında, su depolarında, soğuk hava depolarında, ıslak hacimlerde, yüzme havuzlarında, suya ve rutubete karşı güvenle kullanılır.

Avantajlar
Aderansı çok yüksektir. Eski kaplamalara dahi mükemmel yapışır.
Yaşlanmaya, seyreltik aside, baza, tuza, kimyasal maddelere, küfe ve hava koşullarına karşı son derece mukavimdir. Başlangıç özelliklerini yıllarca korur.
Tek komponentli,uygulaması kolay , düşey yüzeylerde akmayan, elastik bir malzemedir. Kılcal çatlakları örtme özelliği vardır.
UV'den etkilenmeyen reçinelerden imal edildiğinden dolayı, güneş ışınlarına dayanıklıdır. Depolimerizasyona karşı stabildir.
Tek başına veya çift komponentli poliüretan malzemelerin üzerine koruyucu olarak sürülür.
Daimi elastik olduğundan. uygulanan yüzeylerde daha sonra çatlama görülmez.
Katı madde oranı yüksektir.
Bitki köklerine karşı dayanıklıdır.
Kürlendikten sonra üzerinde gezilebilir.

Uygulama Alanları
Malzeme çok iyi bir şekilde karıştırıldıktan sonra, hiçbir şekilde inceltici malzemeler kullanılmadan, en az iki kat uygulama yapılması gerekmektedir. Katlar arasında yaklaşık 12 saat beklenmelidir. Uygulama esnasında kesinlikle eldiven kullanılmalıdır.
Uygulama çok kolay olup püskürtme fırça veya rulo ile uygulanır.
Nihai kürlenme 5 günde gerçekleşir.

Sarfiyat
EMÜLZER PURREADY'nin sarfiyatı yatayda her katta 0,650 kg/m, düşeyde her katta 0,500 kg/m.dir. Uygulama en az iki kat yapılmalıdır.

Ambalajları
25 Kg'lik metal kovalarda

 

 

   Ana Sayfa   ::   Hakkımızda   ::   Ürünler   ::   Perlit   ::  Dow   ::   İrtibat   ::   Türkçe   ::   English

Bulakdizayn ©2007