...:::... EMÜLZER PLUS-UV PROOF ...:::...

 

 
Tanımı
EMÜLZER PLUS-UV PROOF, suya ve rutubete karşı kullanılan, modifiye bitüm ve solvent esaslı, tek komponentli, özel katkılarla UV dayanımı kazandırılmış kullanıma hazır, likit membrandır. Bünyesindeki solventin buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya ve UV ışınlarına karşı dayanıklı ve süper elastik bir tabaka oluşturur.

Kullanım Alanları
EMÜLZER PLUS-UV PROOF,Atmosferik etkilere maruz kalacak Betonarme teras çatıların,Balkonların,Su kanalları ve gizli derelerin suya ve rutubete karşı izolasyonunda kullanılır.

Avantajlar
Herkes tarafından kolaylıkla uygulanabilir.
Eksiz ve kesintisiz bir izolasyon tabakası oluşturur.
Klasik bitümlü izolasyon malzemelerine oranla, Atmosferik şartlara çok daha fazla dayanıklıdır.
Çok elastiktir.(%100)
Kullanıma hazırdır.
Soğuk uygulamalıdır, ısıtma ve inceltme gerektirmez.
Çok çabuk kurur.
Basınçlı suya dayanması isteniyorsa, polyester keçe, sıva filesi, vb taşıyıcılarla kullanılabilir.

Uygulama Alanları
EMÜLZER PLUS-UV PROOF, uygulama yapılacak yerin sadece su ile temas edecek tarafına uygulanır. Hazır bir malzemedir, ısıtma,inceltme gerektirmez. Fırça, gelberi veya basınçsız püskürtücülerle kullanılabilir. Kuvvetli yapışma sağlamak, tozdan arındırmak ve uygulamanın ömrünü uzatmak için astar olarak metal olmayan yüzeylerde EMİLKOTE, metal yüzeylerde ise EMÜLZER CSP kullanılmalıdır.
EMÜLZER PLUS-UV PROOF yaklaşık 2 saat gibi kısa bir sürede kurumasına karşın bir kaç kat uygulama yapılacak hallerde, katlar arasında birer gün beklenmelidir. Daha yüksek basınçlara dayanması istenen hallerde, cam tülü, keçe, file, tecrit bezi gibi taşıyıcılarla takviye edilerek mükemmel sonuç elde edilebilir. Sürekli olarak açık hava koşullarına maruz kalan ve üzerinde gezilmeyen çatılarda, malzeme sürüldükten sonra üstüne ALÜTEC sürülerek güneşten koruma ve estetik bir görünüm kazandırılır.

Sarfiyat
Her sürüşte 600 g/m2 olacak şekilde en az iki kat olarak uygulanmalıdır.

Ambalajları
18 kg metal kova

 
 

   Ana Sayfa   ::   Hakkımızda   ::   Ürünler   ::   Perlit   ::  Dow   ::   İrtibat   ::   Türkçe   ::   English

Bulakdizayn ©2007