...:::... EMÜLZER PLUS ...:::...

 

 
Tanımı
EMÜLZER PLUS, suya ve rutubete karşı kullanılan, modifiye bitüm ve solvent esaslı, tek komponentli, kullanıma hazır likit membrandır. Bünyesindeki solventin buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya karşı dayanıklı ve süper elastik bir tabaka oluşturur.

Kullanım Alanları
EMÜLZER PLUS, zemin nemi ve sızıntılara karşı Temellerde,İstinat ve perde duvarlarında,Galeri, Drenaj ve temel kazıklarında,Betonarme teras çatılarda,Balkonlarda,Su kanalları ve gizli derelerde,Havuzların suya ve rutubete karşı izolasyonunda kaplama altında kullanılır.

Avantajlar
Herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir.
Eksiz ve kesintisiz bir izolasyon tabakası oluşturur.
Çok elastiktir. (%1000)
Kullanıma hazırdır
Soğuk uygulamalıdır, ısıtma ve inceltme gerektirmez.
Çok çabuk kurur.
Basınçlı suya dayanması isteniyorsa, keçe, file, vs. taşıyıcı ile kullanılabilir.

Uygulama Alanları
EMÜLZER PLUS, uygulama yapılacak yerin sadece su ile temas edecek tarafına uygulanır. Hazır bir malzemedir. Isıtma, inceltme gerektirmez. Fırça, gelberi veya basınçsız püskürtücülerle uygulanabilir. Kuvvetli yapışma sağlamak, tozdan arındırmak ve uygulamanın ömrünü uzatmak için astar olarak metal olmayan yüzeylerde EMİLKOTE, metal yüzeylerde EMÜLZER CSP kullanılmalıdır. EMÜLZER PLUS yaklaşık 2 saat gibi kısa bir sürede kurumasına karşın, birkaç kat uygulama yapılacak hallerde, katlar arasında birer gün beklenmelidir. Daha yüksek basınçlara dayanması istenen hallerde, polyester keçe, file, tecrit bezi gibi taşıyıcılarla takviye edilerek, mükemmel sonuç elde edilebilir. Sürekli olarak açık hava koşullarına maruz kalan ve üzerinde gezilmeyen çatılarda, malzeme sürüldükten sonra üstüne ALÜTEC sürülerek güneşten koruma ve estetik bir görünüm kazandırılır.

Sarfiyat
Her sürüşte 600g/m2 olacak şekilde, en az iki kat olarak uygulanmalıdır.

Ambalajları
18 Kg Metal kutu
17 Kg Metal kutu
5 Kg Metal kutu
220 kg sac varil

 
 

   Ana Sayfa   ::   Hakkımızda   ::   Ürünler   ::   Perlit   ::  Dow   ::   İrtibat   ::   Türkçe   ::   English

Bulakdizayn ©2007