...:::... EMÜLZER C ...:::...

 

 

Tanımı
EMÜLZER C, suya ve rutubete karşı kullanılan, Kauçuk katkılı ve hiçbir dolgu maddesi içermeyen, kullanıma hazır bir bitüm solüsyonudur. Bünyesindeki solventin buharlaşması ile sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak,suya karşı dayanıklı bir film tabakası oluşturur.

Kullanım Alanları
EMÜLZER C, zemin nemi ve sızıntılara karşı Temellerde,Betonarme teras çatılarda, Balkonlarda, Su kanalları ve gizli derelerde, İstinat ve perde duvarlarında,Havuzların suya ve rutubete karşı izolasyonunda kullanılır.
Metal yüzeylerin (döküm, sac, vs.) korozyona karşı korunmasında daldırma, sürme veya püskürtme yolu ile uygulanabilir. Metal yüzeylerde bitümlü membran uygulamalarında astar olarak kullanılır.

Avantajlar
Kullanıma hazırdır.
Soğuk uygulamalıdır.
Isıtma ve inceltme gerektirmez.
Çok çabuk kurur.
Eksiz ve kesintisiz bir izolasyon tabakası oluşturur.

Uygulama Alanları
EMÜLZER C, uygulama yapılacak yerin sadece su ile temas eden tarafına uygulanır. Hazır bir malzemedir. Isıtma, inceltme gerektirmez. Fırça,rulo veya tabanca ile uygulanabilir. Metal olmayan yüzeylerde tozdan arındırmak ve uygulamanın ömrünü uzatmak için astar olarak EMİLKOTE kullanılmalıdır.
EMÜLZER C yaklaşık 2 saat gibi kısa bir sürede kurumasına karşın, bir kaç kat uygulama yapılacak hallerde, katlar arasında birer gün beklenmesi tavsiye edilir. Daha yüksek basınçlara dayanması isteniyorsa, camtülü, keçe, tecrit bezi gibi taşıyıcılarla takviye edilmelidir. Sürekli olarak açık hava koşullarına maruz kalan ve üzerinde gezilmeyen çatılarda, malzeme sürüldükten sonra üstüne ALÜTEC sürülerek güneşten koruma ve estetik bir görünüm kazandırılır.

Sarfiyat
her sürüşte 500g/m2

Ambalajları
18 Kg Metal kutu
5 Kg Metal kutu
220 kg sac varil

 

 

   Ana Sayfa   ::   Hakkımızda   ::   Ürünler   ::   Perlit   ::  Dow   ::   İrtibat   ::   Türkçe   ::   English

Bulakdizayn ©2007