...:::... EMÜLZER CSP ...:::...

 

 

Tanımı
EMÜLZER CSP, suya ve rutubete karşı kullanılan, Kauçuk katkılı ve hiçbir dolgu maddesi içermeyen kullanıma hazır bir bitüm solüsyonudur. Bünyesindeki solventin buharlaşması ile sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya karşı dayanıklı bir film tabakası oluşturur.

Kullanım Alanları
Temellerde, temel kazıklarında, İstinat ve perde duvarlarında, zemin nemi ve sızıntı sularına karşı, Betonarme teras çatılarda, balkonlarda ve gizli derelerde yağış sularına karşı, Galeri, Drenaj ve Su kanallarının izolasyonunda, Açık kullanma suyu depoları ve Havuzların suya ve rutubete karşı izolasyonunda kullanılır.
Metal yüzeylerin(döküm,sac, vs.) korozyona karşı korunmasında daldırma, sürme veya püskürtme yoluyla uygulanabilir.
Metal yüzeylerde bitümlü mebran uygulamalarında astar olarak kullanılır.

Avantajlar
Kullanıma hazırdır.
Soğuk uygulamalıdır, ısıtma ve inceltme gerektirmez.
Çok çabuk kurur.
Eksiz ve kesintisiz bir izolasyon tabakası oluşturur.

Uygulama Alanları
EMÜLZER CSP, uygulama yapılacak yerin sadece su ile temas eden tarafına uygulanır. Hazır bir malzemedir. Isıtma, inceltme gerektirmez. Fırça,rulo veya tabanca ile uygulanabilir. Metal olmayan yüzeylerde tozdan arındırmak ve uygulamanın ömrünü uzatmak için astar olarak EMİLKOTE kullanılmalıdır. EMÜLZER CSP, yaklaşık 1 saat gibi kısa bir sürede kurumasına karşın birkaç kat uygulama yapılacak hallerde, katlar arasında birer gün beklenmesi tavsiye edilir. Daha yüksek basınçlara dayanması isteniyorsa, camtülü, keçe, tecrit bezi gibi taşıyıcılarla takviye edilmelidir. Sürekli olarak açık hava koşullarına maruz kalan ve üzerinde gezilmeyen çatılarda malzeme sürüldükten sonra ALÜTEC sürülerek güneşten koruma ve estetik bir görünüm kazandırılır.

Sarfiyat
Her sürüşte 500g/m2

Ambalajları
18 Kg Metal kutu
5 Kg Metal kutu
220 kg sac varil

 

 

   Ana Sayfa   ::   Hakkımızda   ::   Ürünler   ::   Perlit   ::  Dow   ::   İrtibat   ::   Türkçe   ::   English

Bulakdizayn ©2007