...:::... EMÜLZER ...:::...

Ürün Detayları İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

Bitümlü Likit Su Yalıtım Malzemeleri

   
EMİLKOTE   iZOLA TECRİT   ELASTOKOTE

   Su ve bitümün, özel yöntemler kullanılarak karıştırılması ile elde edilen,kullanıma hazır bir su yalıtım malzemesidir. Bünyesindeki su buharlaştıktan sonra, sürüldüğü yüzeyde su geçirmez bir tabaka oluşturur.

 

   Su ve bitümün, özel yöntemler ile karıştırılarak elde edilen kullanıma hazır bir su yalıtım malzemesidir.
Bünyesindeki su buharlaştıkdan sonra, sürüldüğü yüzeyde su geçirmez bir film tabakası oluşturur.

 

 

   ELASTOKOTE, su ve rutubete karşı kullanılan, kullanıma hazır, tek komponentli, elastikiyet verici katkılarla güçlendirilmiş su bazlı likit membrandır. Bünyesindeki suyun buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya ve rutubete karşı dayanıklı, elastik bir tabaka oluşturur.


   
ELASTOKOTE 2K   EMÜLZER CSP   STYROKOTE

   ELASTOKOTE 2K, çift komponentli, elastikiyet ve çekme mukavemeti çeşitli katkılarla güçlendirilmiş bitüm esaslı, elastik ve çabuk kuruyan su bazlı likit membrandır. Bünyesindeki suyun buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak,suya ve rutubete karşı dayanıklı ve elastik bir tabaka oluşturur.

 

   EMÜLZER CSP, suya ve rutubete karşı kullanılan, Kauçuk katkılı ve hiçbir dolgu maddesi içermeyen kullanıma hazır bir bitüm solüsyonudur. Bünyesindeki solventin buharlaşması ile sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya karşı dayanıklı bir film tabakası oluşturur.

 

   STYROKOTE, suya ve rutubete karşı kullanılan, modifiye bitüm esaslı, tek bileşenli, ısı yalıtımlı, kullanıma hazır su bazlı elastik likit membrandır. Bünyesindeki suyun buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya ve rutubete karşı dayanıklı elastik bir tabaka oluşturur.


   
EMÜLZER C   EMÜLZER PLUS   EMÜLZER PLUS-UV PROOF

   EMÜLZER C, suya ve rutubete karşı kullanılan, Kauçuk katkılı ve hiçbir dolgu maddesi içermeyen, kullanıma hazır bir bitüm solüsyonudur. Bünyesindeki solventin buharlaşması ile sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak,suya karşı dayanıklı bir film tabakası oluşturur.

 

   EMÜLZER PLUS, suya ve rutubete karşı kullanılan, modifiye bitüm ve solvent esaslı, tek komponentli, kullanıma hazır likit membrandır. Bünyesindeki solventin buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya karşı dayanıklı ve süper elastik bir tabaka oluşturur.

 

   EMÜLZER PLUS-UV PROOF, suya ve rutubete karşı kullanılan, modifiye bitüm ve solvent esaslı, tek komponentli, özel katkılarla UV dayanımı kazandırılmış kullanıma hazır, likit membrandır. Bünyesindeki solventin buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya ve UV ışınlarına karşı dayanıklı ve süper elastik bir tabaka oluşturur.


   
EMÜLZER PLUS-ANTİ ROOT   ALÜTEC  

   EMÜLZER PLUS-ANTİ ROOT, suya ve rutubete karşı kullanılan, modifiye bitüm ve solvent esaslı, tek komponentli, kök geçirimsiz , kullanıma hazır likit membrandır.
Bünyesindeki solventin buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya ve köklere karşı dayanıklı süper elastik bir tabaka oluşturur.

 

   Bitüm-alüminyum esaslı yansıtıcı boya Yansıtıcı alüminyum içeren, aderansı mükemmel, tek bileşenli koruyucu bitüm solüsyonudur. Bitümlü malzemelerle su izolasyonu yapılmış yüzeylerin güneşin zararlı ultraviole ışınlarından korunması için, Metal veya beton tank ve diğer yapı elemanlarının yüzeylerinde,. gün boyu ısı birikimini azaltmak için...

 

Renkli ve Şeffaf Su Yalıtım Malzemeleri

   
EMÜLZER LATEX   PU-ASTAR   CLİOLİTE

Çimento harçlarına katılan , aderans arttırıcı ve su geçirimsizlik sağlayan sentetik kauçuk emülsiyonu.

 

Poliüretan esaslı, tek komponentli, yüksek solid oranına sahip, şeffaf, beton astar malzemesidir.

 

Stiren akrilik kopolimer esaslı,yüzey sertleştirici ve emprenye edici solüsyondur.


   
PUCOAT-2   PURREADY   iZOBALKON

   Çift komponentli, poliüretan esaslı, solvent içermeyen sıvı halde su yalıtım malzemesidir.

 

  Poliüretan esaslı, tek komponentli, sıvı halde, kullanıma hazır, Ultraviyole stabilitesi çok yüksek, üzerinde gezilebilen bir su yalıtım ve kaplama malzemesidir.

 

   İZOBALKON, sürüldüğü yüzeyi emprenye ederek,kılcal kanallarda suya karşı görünmez bir bariyer oluşturan, mükemmel su iticilik sağlayan, izolasyon ve astar malzemesidir.


   
KİREÇ VE TUZ TEMİZLEYİCİSİ   SAYSİLOX   SAYSİLAN

   Yalıtım, boya, sıva gibi uygulamalar öncesinde yüzey temizliği sağlayan sıvı karışım.

 

   SAYSİLOX,solvent ve silan-siloxan esaslı, sürüldüğü yüzeye nüfus ederek kılcal kanallarda suya karşı görünmez bir bariyer oluşturan, mükemmel su iticilik sağlayan yüzey emprenye ve astar malzemesidir. Yüzeyin su buharı geçirgenliğini etkilemez ve yüzeyin nefes almasına engel olmaz.

 

   SAYSİLAN, su bazlı, sürüldüğü yüzeye nüfuz ederek, kılcal kanallarda görünmez bir bariyer oluşturan,su izolasyonu ve astar malzemesidir.


   
SAYCOAT   BEYAZCOAT  

   Sürüldükten sonra kuruyarak, şeffaf ve su geçirmez bir tabaka oluşturan sıvı izolasyon malzemesidir. Bünyesindeki solventin buharlaşması ile sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak, suya karşı dayanıklı bir film tabakası oluşturur.

 

   Beyazcoat sıvı halde uygulanan, kuruduğu zaman elastik, geçirimsiz, eksiz, sağlam bir kaplamaya dönüşen çok üstün özelliklere sahip bir su yalıtım malzemesidir. Hemen her türlü zemine herkes tarafından kolayca uygulanabilen ve yalıtım sorunlarına kesin çözüm getiren, asfalt ve solvent içermeyen, renklendirilebilen, uzun ömürlü bir üründür.

 

Yardımcı Ürünler
   
GEOTEKSTİL KEÇE   STYROBİTÜM  

   Yalıtım tabakaları arasında çatlamalara karşı taşıyıcı olarak, su ve ısı izolasyonu tabakalarının birbirinden ayrılması, izolasyonun korunması, fazla suyun drenajı, drenaj borularının sarılarak tıkanmasının önlenmesi, kara ve demiryollarında çökmelerin önlenmesi için ve daha pek çok alanda kullanılan örgüsüz (novwoven) geotekstil keçeleridir.

 

Toprakaltı yalıtım uygulamalarında, EPS veya XPS ısı yalıtım levhalarının yapıştırılmasında kullanılan, bitüm esaslı yapıştırıcıdır.

 

   Ana Sayfa   ::   Hakkımızda   ::   Ürünler   ::   Perlit   ::  Dow   ::   İrtibat   ::   Türkçe   ::   English

Bulakdizayn ©2007